Єдиний посібник щодо бонусів?

Як отримати бонуси? Працювати

При цьому багато стимулів є дискреційними, тобто замість того, щоб бонусна пропозиція була пов’язана з певним розподілом, вашим рівнем або вашою продуктивністю, керівник просто може визначити, хто є, а також не гідний цього, крім того скільки становить винагорода. Як ви можете уявити, це робить бонусні пропозиції досить складною темою як для фірм, так і для співробітників.

Чому компанії пропонують бонусні пропозиції? Часто надаються стимули, оскільки це те, що ринок вимагає від компаній.

Основна причина, чому роботодавців приваблюють пільги, полягає в тому, що вони закликають працівників наполегливо працювати, щоб допомогти фірмі досягти успіху. «Вони хочуть створювати такі стимули, як: «Ви робите добре, якщо фірма працює добре», — стверджує Дехеджіа. Крім того, він має тенденцію платити людям, які визнають, що можуть заробляти більше грошей, приносячи ще більший дохід, незалежно від того, чи будуть прямі (наприклад, продажі) чи опосередковано (наприклад, реклама, маркетинг чи керівництво) надзвичайно мотивовані робити це..

Які бонуси? – Огляд

Коли компанія працює погано в результаті поганої роботи, працівник сплачує ставку зі зниженою компенсацією, на відміну від того, хто не має структури виплат, який заробляє гроші точно так само, незважаючи на те, наскільки добре працює фірма. Деяким людям може бути важко зрозуміти це поняття. Зворотна сторона – річний дохід без бонусів означає, що, безсумнівно, будуть випадки, коли ви працюєте додатково, а також не заповнюєте цю роботу.

Dehejia пам’ятає, що бонуси ніколи не вказуються як єдиний водій утримання співробітників, а також мотивація. Оплата є одним із засобів підвищення ефективності, але «вона не є альтернативою моніторингу, [і] не замінює оцінку, з’ясування, а також зростання, навчання, [а також] можливості», — каже він. Ось чому фірми повинні постійно думати про цінність своїх стратегій переваг, а також збалансувати їх з іншими перевагами та перевагами..

Які існують види бонусів, а також як вони працюють? Деякі виплати розподіляються щоквартально, інші – щорічно.

Остаточний посібник із того, що таке бонуси?

Ви можете отримати велику чи невелику перевагу (або взагалі не отримати бонусну пропозицію) залежно від того, наскільки успішною була ваша організація або певний підрозділ того року, а також https://www.liveinternet.ru/users/philippcox/post489037783/ від того, наскільки значною частиною цього успіху ви були. Це також може бути прийнято до уваги “розподіл доходів”. Факторні фірми чекають цілий рік, перш ніж платити вам, лише тому, що це вказує на те, що вам потрібно залишитися довше, тому дуже кілька людей залишають роботу, перш ніж отримати річну винагороду..

Спотова перевага Вигода на місці призначена для людей, які перевершують, а також минулі, а також «зазвичай пов’язана із завданням, яке виходить за межі вашої ролі», стверджує Дехеджіа. Якщо, наприклад, ви допомагали зі спеціальною роботою, працювали додаткові години або несподівано зіграли невід’ємну роль у успіху компанії, ваш керівник може на свій розсуд використати вам додаткову плату..

Вигода для авторизації Бонус для завершення – це єдиний стимул, який надається, коли ви приєднуєтеся до нової ролі. Фірми можуть надати його, коли співробітник пропонує щось краще, або якщо працівник переїжджає в нове місто для виконання завдання, а також компанія має намір покрити частину витрат (це може бути додатково у формі переїзду). винагорода або план).

Гуляння про бонуси?

В основному, це для того, щоб стимулювати потенційних клієнтів прийняти роботу. «Згодом, взагалі кажучи, у вашій роботі є положення, що якщо ви йдете раніше певної кількості часу, як правило, за рік, ви повинні повернути гроші фірмі», — каже Дехеджіа. Бізнесу важко це реалізувати.

Бонусна пропозиція утримання Бонус утримання, подібний до винагороди за підписання, пов’язаний із збереженням корисних талантів. Зазвичай це надається під час придбання, злиття або реорганізації великого бізнесу, щоб переконати особу залишитися на додатковий період часу, якщо вона прагне піти або укласти конкуруючу угоду в іншому місці..

Зазвичай його не пропонують, доки потенційного клієнта не наймуть, а також він фактично залишиться на кілька місяців. Сам бонус, стверджує Дехеджія, має бути «достатнім цікавим, щоб ви дійсно когось рекомендовали», тому це, як правило, непогана сума готівки, залежно від роботи, а також рівень від 1000 доларів до багатьох тисяч.