درباره فیض طب

شركت توليدي – بازرگاني فیض پلاست فعاليت خود را از سال 1385 آغاز کرده و با ارائه محصولات متنوع مورد نياز برای بيماران، گامي مؤثر در راستاي ارائه خدمات درماني و بهداشتی كشور برداشته است.

فعالیت این شرکت با دورنمای توسعه ي پايدار در جهت اغنای نيازهاي بخش درمان و سلامت جامعه آغاز شد. هدف این مجموعه گسترش تولید ملی با اتکا بر نیروهای انسانی و توانمندی هایشان در راستای ایجاد فرصتهای شغلی برای جوانان مستعد و متخصص این مرز و بوم می باشد.

كارخانه ي شرکت فیض پلاست واقع در شهرك صنعتي شکوهیه، یکی از بزرگترین و مهمترین شهرک های صنعتی کشور مي باشد. این کارخانه شامل یک سالن کلین روم می باشد که از آخرین تکنولوژی های سیستم های تهویه و استانداردهای روز دنیا برای طراحی و ساخت این اتاق تمیز بهره گرفته شده است.علاوه بر این دیگر سالنهای تولید نیز در حال حاضر در این کارخانه در حال فعالیت میباشد. در كنار اين فضاها، واحدهاي انبار، پشتيباني و اداري و همچنين آزمايشگاه كنترل كيفي قرار دارد.

در حال حاضر، شركت فیض پلاست تنها توليد كننده ي خصوصی ملزومات يك بار مصرف دندانپزشکی از قبيل سرسوزن دندانپزشكي، سینی دندانپزشکی، آینه دندانپزشکی و سرساکشن و همچنین اسپری روغنکاری و اسپری سرمای دندانپزشکی می باشد. همچنین این شرکت در نظر دارد با توسعه سبد محصولات خود در آینده گام موثرتری در عرصه تولید کشور  و همچنین در راستای خدمت به کادر بهداشت و درمان کشور بردارد.

قابل ذکر است که  فروشگاه مرکزی این شرکت در مرکز تجاری دندانپزشکی ایران در حال فعالیت می باشد.

گواهینامه ها

شرکت فیض پلاست موفق به اخذ گواهینامه ایزو 13485 سیستمهای مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی و دریافت پروانه ساخت تمامی محصولات تولیدی خود از اداره کل تجهیزات پزشکی و همچنین دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران برای محصول سرسوزن دندانپزشکی از اداره کل استاندارد ملی ایران شده است.